Hayat Varlık Müşterilerinin Değerlendirme ve Yorumları

"Sayin ilgili,
Hayat Varlik tarafindan bir bey aradi, konusmamizdan sonra sirketinize gelmek istedim, geldim, M.S adinda bir calisaniniz ile karsilikli konustuktan sonra soz verdim bu borcu odeme icin. Sozumu tuttum, bugun borcumu odedim, ilgili belgeyi aldim. Eger M.S benimle duzgun, bir sirket calisanina yakisir tarzda konusmasaydi gercekten sirketiniz muhatabim degildi. Sirket personeli ayni zamanda sirket sahibini, mudurlerini de temsil eder bilirsiniz ki.
Cok samimi cumlelerimle M. S.'a sahsinizda tesekkur ediyorum. Belli ki genc yasina karsin cok iyi bir aile kulturu, egitimi almis bir kisi. Once guleryuzlu, karsisindakini sozunu kesmeden dinlemesini biliyor, isinde pratik, cozum saglamayi gayet iyi ogrenmis, deneyimi, is titizligi ile kendisine tekrar tekrar tesekkur ediyorum. Bu tesekkurum borcun odenmesi ile ilgili hic degil, bu tesekkurum bir musteri kazanmanin ornegidir.
Her kimin sirketi olursa olsun bu tarzda calisan bir personel maddi manevi bir kazanc saglar. M. S'a tum calismalarinda basarilar dilerim. Sizden ricam, bu tesekkurum ile tum goruslerimin lutfen kendisine iletilmesidir.
Beni dinlediginiz, vaktinizi de aldigim icin size de tesekkur ederim. Saygilar."

Hayat Varlık Müşterisi G.A.

"Çalışanınız O.A. bana kurumunuzda hicbir personelin yapmadığı bir iyilik yaptı sorunumun çözümü için elinden gelen gayreti gösterip bana yardımcı oldu. Boyle çalışanlarınızın sayısını lütfen arttrin ve musterilerinizin memnuniyetini sağlayın ve teşekkür ederim bu çalışanınızdan dolayı size. Hayırlı gunler. "

Hayat Varlık Müşterisi İ.A.

"Değerli Hayat Varlık Sirketi, yöneticileri, saygıdeğer çalışanları; Borçlu olmak ve maalesef bununla yaşamaya çalışmak hem çok zor, hemde hayatınızı mahveden bir süreç. Şirketinize temlik olan borçlarımı odeme fırsatı verdiğiniz için herkese çok teşekkür ediyorum, minnettarım. Bu süreçte aradığım heran yardim ve nezaketini esirgemeyen tüm arkadaşlarınıza özellikle N.D. Hanım ve F.A. beyefendiye ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla."

Hayat Varlık Müşterisi E.D.

"Firmanızın müşteri temsilcisi arkadaşlarınızın ilgili alakalı ve bilgili yönlendirmeleri sonucunda dosya borcumun zamanında ödenmesini sağladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum.Özellikle Sayın A.S.Y. beyefendinin özel çabası, anlayışı ve öz eleştiri profiliyle yaklaşım göstermesi, benim sorunumla empati kurarak elinden gelenin fazlası bir çabayla bana yardımlarını esirgememesi dolayısıyla kendisine ayrıca bir minnet borcum olduğunu, insanlık görevi olarak değerlendirdiğimi bilmenizi isterim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygı ve teşekkürü bir borç bilirim. Benim hayatımı kurtardığınızı belirtmek isterim. Saygılarımla."

Hayat Varlık Müşterisi N.S.

"Merhabalar; 2007 yılından bu yana olan Garanti Bankası kredi kartları borcumu, 10 yıl sonra yani geçen hafta peşin ödeme ile kapattım. Birçok kez arkadaşlarınızla görüşmüştüm. S.K.'nin, yapıcı ve iyi niyetli konuşmasıyla bu sorunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız.Sizlere ve S. Bey'e teşekkür ederim."

Hayat Varlık Müşterisi Z.D.

"Merhabalar temsilcim olan K. Bey'e çok teşekkür ederim. Değerlendirme notum kişisel görüşmeler ve yapılan işlemler ile memnuniyetim 100 üzerinden 100'dür bilgilerinize arz ederim."

Hayat Varlık Müşterisi M.Ö.

"S. Bey merhaba; Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size ne kadar teşekkür etsem azdır. Anlaşma sürecinde hep bana destek olmaya ve yol göstermeye çalıştınız. Çok şükür sizin sayenizde bu borç yükünden kurtuldum. Hayat Varlık şirketinin ne kadar kurumsal olduğunu gerçek anlamda kanıtlamaktasınız. Desteğiniz için size çok minnettarım.Saygılarımla. "

Hayat Varlık Müşterisi N.K.

"Merhaba Arkadaşlar, Birey olarak, istemeyerek de olsa piyasa şartları ve koşulları altında yaşamış olduğum sıkıntılı dönemlerin sonucu borçlu olduğum bankaların tahsilatı esnasında, bilhassa F. Hanım (genelde kendisi ile görüştük) borçlu bireylerin psikolojisinin önemli olduğu dönemlerde, mütevazi kişiliği, yapıcı çözüm önerileri, ve ilgi ve alakalarından dolayı şirket olarak nezdinizde teşekkür etmek isterim. Şirket olarak, göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve yapıcı çözümleriniz için sizlere de teşekkür ederim. Saygılarımla."

Hayat Varlık Müşterisi C.Y.

"Babamın bankaya kefilliğinden dolayı (babam 4 yıl önce vefat etti) size devredilen borcumuzu ödemiş bulunmaktayız. Bu süreç içinde bizlerden güler yüzünü ve yardımlarını esirgemeyen Sayın B.Y. hanımefendiye teşekkürü bir borç bilir saygılarımı sunarım. Ayrıca şirketiniz çalışanlarından Y.Ö Beyefendi'ye de teşekkür ederim. Allah işinizi rast getirsin bizleri çok mutlu ettiniz. Saygılarımla."

Hayat Varlık Müşterisi Ö.T.

"Nasıl kurtulacağım diye kara kara düşündüğüm banka borçlarımdan kolaylık yapıp kurtulmamı sağladığı için önce Hayat Varlık'a, daha sonra  ilgi alaka ve yardımlarından dolayı sayın İ. Bey'e canı gönülden teşekkür ederim. Ohhh bee kurtuldum! :)"

Hayat Varlık Müşterisi Ö.B.T.

"Tekerlekli sandalyede engelliyim ve borcumu uzun zamandır ödeyememiştim. Derken S. Hanım ile görüşmeye başladık ve 5 yıldır ödeyemediğim borcu kolaylıkla ödememe yardımcı oldu. İlk başlarda çok korktum isimsiz telefonlarla bilgi almaya çalıştım ama S. Hanım gibi insanlar varken korkmanın bir anlamı yok. Çok teşekkürler S. Hanım."

Hayat Varlık Müşterisi B.Ö.

"Banka Dosyamla ilgilenen K. Bey'e sözünü yerine getirip, dürüstlüğünden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Görevinde başarılarının devamını dilerim."

Hayat Varlık Müşterisi F.G.

"Merhaba Ş. Hanım. Tarafıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı şahsınıza ve Hayat Varlık Yönetimi A.Ş. çalışanlarına teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar dilerim. "

Hayat Varlık Müşterisi O.P.

"K.S., ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim, iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla."

Hayat Varlık Müşterisi E.B.

"Bankaya ait kredi kartından kaynaklanan 2013 tarihli borcumun tahsilatı ile ilgili olarak firmanıza muhatap oldum. Temsilciniz K.S. Bey, ilk adımdan itibaren gösterdiği yakınlık, nezaket ve çözüm odaklı yaklaşımı ile beni cesaretlendirip hızlı karar vermemi sağlayarak büyük bir yükün altından kurtulmamı sağladı. Sadece borç ödenene kadar değil,ödendikten sonra ki yol gösterici adımları ile de yardımcı olmaya devam etti. Firmanız nezdinde verdiğiniz kaliteli ve çözüm odaklı öneriler nedeniyle, başta Sayın S. olmak üzere hepinize teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla..."

Hayat Varlık Müşterisi H.C.

"Yasal İcra takibinde olan ve 2005 senesinden Bankaya olan 4 adet icralık dosya borcumu sabırlılıkla beklediğiniz için ve tahsillat uzman arkadaşlarımızın güzel konuşmaları ve bilgilendirmeleri için ve dosya borcunu ödemeye geldiğim zamanki kurumunuzun sıcak insani ilişkileri ve davranışları için çok teşekkür ederim. Ayrıca dosya borçlarımı kapatması nasip olan C.D. arkadaşımıza gerekli özverileri ve yardımları için ayrıca teşekkür ederim. Kurumunuza ve çalışan arkadaşlarınıza başarılar dilerim."

Hayat Varlık Müşterisi D.A.

"Uzun zamandır nasıl kurtulacağım diye düşündüğüm borcumdan firmanızın desteği ile çok şükür çok kolay bir şekilde kurtuldum.Ayrıca sizin aracılığınız ile G. Hanım'a, ödeme planı oluşturulması ve onaylanması konusunda verdiği destek için ayrıca da beni borcumu ödeyip kurtulmam konusunda cesaretlendirdiği için çok teşekkür ederim. Saygılarımla,"

Hayat Varlık Müşterisi M.D.

"Müşteri Hizmetleri Uzmanınız B. K., firmanızla iletişimimiz süresince öncelikle şirketinizin değerlerine sadık kalarak sorunlarımızla ilgili her konuda dürüst ve güven veren desteğiyle bu zor günlerimizi atlamamızda bize çok yardımcı olmuştur. Özellikle böylesine hassas konularda insanın bir başkasına güven duyması yaşadığımız ortamı da göz önünde bulundurursak mumla aranan bir meziyet olmuştur. Kendisini tebrik ediyor, bu yaklaşımınızdan dolayı firmanıza da teşekkür ediyoruz. Saygılarımla…"

Hayat Varlık Müşterisi İ.O.

"2006 yılında ödeyemediğim kredi kartı borçlarımı, 2016 yılında beni arayan şirket temsilcisi N. Hanım sayesinde, anlaşma yoluna giderek 2 gün içinde 10 yıldır ödenmeyen borçlardan kurtuldum. Çok iyi bir insan kendileri. Kimse varlık şirketlerinden korkmasın, çok uygun koşullarda imkan sağlıyorlar.  Ben kurtuldum, Allah herkesi kurtarsın. Saygılar, Selamlar. İyi çalışmalar."

Hayat Varlık Müşterisi M.E.

"Sayın Hayat Varlık A.Ş. Ailesi; Bir zamandır süregelen Banka kredi kartı borcumun, şirketinize temlik edildikten sonra gerekli işlemler yapılmış ve neticesinde bu borcumu siz değerli şirket çalışanları ve personelinizin çalışmalarıyla kapatmış bulunmaktayım. Taksitlendirme yoluna gidilerek yapılandırılan borcumun aylık ödeme şeklinde olması, ve taksit sayısının uygun olması beni zor durumda bırakmamış, aksine ödeme kolaylığı yaratmıştır. Ve yine bu konuda; Şirketiniz personeli Sayın A. Hanım'ın ödeme yapmam konusunda benimle son derece titiz, özverili ve tümüyle nezaket çerçevesinde iletişimi son derecede başarılı olmuştur. Görevini örnek tutum ve davranışla yerine getirmiş; müşteriye yönelik konuya özgü kolaylıkları yapabilme hassasiyetini göstermekten çekinmemiştir. Müşteri ile olan diyalogu son derece saygı sınırları içerisinde olmuştur. Etkin bir konuşma biçimi, müşteri memnuniyetinin kaçınılmaz olduğu bir anlayış içinde, uygun ve kibar sözcükler kullanarak müşteri için en makul ve en mantıklı önerileri sunmakta gayet başarılı olduğu anlayışının sıcaklığını hissettirdiğinden dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu vesile ile şirketiniz personel ve çalışanlarıyla tanışma fırsatı yakalamış, müşteri memnuniyeti anlayışı ve hedefi ile hareket ettiğinizi göstermiş olduğunuzdan dolayı, başarılarınızın devamını diler; başta Sayın A. Hanım olmak üzere diğer tüm şirket çalışanları ve personellerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Hayat Varlık Müşterisi İ.K.

"Hayat Varlık şirketinden Allah razı olsun. Özellikle F. Hanım’dan. Borcu yoktur evrakı bile ödemeyi yaptığımın 2. gününde elimdeydi."

Hayat Varlık Müşterisi E.A.

"Sizinle bir tarihçi olarak, genel kabul görmüş olan 'siyaset' tanımlarından birini paylaşmak isterim izninizle: Siyaset, herkesin kendi işi ile ilgilenmesi ve bu işi layığı ile yapması sanatıdır ki, bu durumu toplumda tanzim eden şahıslara da 'Siyasetçi' denilir. 1994-2003 yılları arasında bir aracı kurum ve bankada, menkul kıymetler uzmanı olarak; İMKB üye temsilciliği, yatırım uzmanlığı ve şube müdürlüğü görevlerinde bulunmuş eski bir meslektaşınız olarak, işlerin nasıl 'yürümediğini' gayet iyi bilirim. Bu cümleden olmak üzere size, uzun yıllardır karşılaşmadığım bir netlik ve süratle meseleme gösterdiğiniz ilgiden dolayı bir kez de yazılı olarak teşekkür ederim. İyi çalışmalar."

Hayat Varlık Müşterisi B.M.Ç.

"2001 yılında 500 TL’lik Banka kredi kartımın kapanmış olan borcundan dolayı Hayat Varlık Yönetiminden gelen bir bilgi için şaşırdım. Sanırım kalan bir faizden olacak, dosyam 2008’de icra işlemi görmüş. Tabii ki kredilendirme ve dercelendirmeden ticaretim etkilendi. Neticede dosya uzmanım A. Hanım’ın konuya hakim oluşu ve açıklayıcı bilgileri neticesinde dosyamın geri kalan borcunu ödeyerek, yıllanmış davayı A. Hanım sayesinde sonuçlandırdım. Kendisine teşekkür yazısı yazmayı uygun gördüm. Çünkü hakkettiğine inandım."

Hayat Varlık Müşterisi R.B.

"Ben bankaya olan borcumdan dolayı biraz sıkıntı çektim. Hayat Varlık devreye girdiğinde işim halloldu, borcum anlaşma yoluyla kapandı. Selda Hanım'a da buradan sevgiler, saygılar dilerim. Allah işinizi rast getirsin."

Hayat Varlık Müşterisi M.A.

"Bana yardımcı olan tahsilat uzmanı Ö. Hanım'a çok teşekkür ederim. Süreç boyunca çok nazik ve ilgiliydi. Firmanın profesyonellik anlayışı mükemmele yakın."

Hayat Varlık Müşterisi M.B.

"Sağladığı ödeme kolaylığından dolayı Hayat Varlık'a, ilgi, alaka ve nezaketle işini profesyonelce yapan B. Bey'e çok teşekkürler."

Hayat Varlık Müşterisi M.A.

"Beraber çalışmanın mutluluğu anlatılmaz, yaşanır."

Hayat Varlık Müşterisi S.G.

"6-7 aylık süreçte personel değil de bir dost, arkadaş gibi yaklaşıp bu zamana kadar her konuda yardımcı olan yardımsever ve iyi niyetli çalışan G. Hanım'a teşekkürlerimi borç bilirim."

Hayat Varlık Müşterisi A.Y.

"Firmanız personellerinden S. Hanım’ın borcumu öderken göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı öncelikle kendisine ve siz çalışan herkese teşekkürlerimi sunar, Semra Hanım’ın ve tüm çalışanların başarılarının ve özverilerinin devamını dilerim."

Hayat Varlık Müşterisi A.G.

"Çok ciddi bir şirket ve personeli bir o kadar ilgili ve alakadar olması müşterilere güven veriyor. Müşteri Danışmanı S. Hanım’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi iletirim."

Hayat Varlık Müşterisi E.K.Ç.