HAYAT VARLIK'IN GÜCÜ SİZİ DE GÜÇLENDİRSİN

HAYAT VARLIK, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) gözetimi ve denetimi nezdinde faaliyet gösteren Türkiye'nin öncü ve büyük varlık yönetim şirketidir. 9 Milyar TL’den büyük portföy ve 1,5 Milyondan fazla kredi dosyasına sahip HAYAT VARLIK’ın sahibi Vector Holdings ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’dir.  

HAYAT VARLIK Çözüm, Kurtuluş ve Adeta Yeni Bir Hayat Demektir!...

Hayat Varlık olarak amacımız, müşterilerimizin yaşamlarını borçlu olarak sürdürmenin yarattığı  zorluk ve engellerden kurtulmasını sağlamak, hayatlarına, sevdiklerine odaklanmalarına yardımcı olmaktır.

HAYAT VARLIK, ödeyemediğiniz kredileri, tahsili gecikmiş alacakları bankalardan ve diğer finansal kuruluşlardan satın alır ve sizinle birlikte, kolaylıkla ve hızlıca ödeyebileceğiniz, imkânlarınıza uygun, esnek ödeme planları ile yeniden yapılandırır. Böylece sizi hem borcunuzdan, hem de hukuki yükümlülüklerinizden ve kısıtlarınızdan kurtarır. Hayatınızda yeni, ekonomik özgürlüğünüze tekrar sahip olduğunuz, yepyeni bir sayfa açmanıza olanak sağlar.

Farkımız, Bakış Açımız ve Yaklaşımımızdır

HAYAT VARLIK borç tahsil ilişkisinde olduğu birey ve kurumları müşteri olarak kabul eder. "Hayat’ta sıkıntı var ama Çözüm de var” yaklaşımına sahiptir.

Müşteriyi merkeze koyan uygulamaları ile, sektörde ilk ve tek ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemleri sertifikasına sahip olan Varlık Yönetim Şirketidir. Müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiği önem ve bilgi güvenliği teknolojileri uygulamalarıyla ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasına da sahiptir.

Bu ilke doğrultusunda sizinle birlikte, güvene dayalı, ortak zeminde buluşarak bütçenize, iş-yaşam koşullarınıza en uygun çözümleri bulmaya çalışır. HAYAT VARLIK’la rahat nefes alır, kendiniz ve aileniz için hayata gülen gözlerle bakar, hayatı dolu dolu mutlulukla yaşamaya başlarsınız.

Hayat Varlık, Harvard Business School MBA Bölümünde Vaka Çalışması Olarak Öğrencilerle Paylaşılıyor.

Hayat Varlık müşteriyi merkeze koyan öncü uygulamaları ile, Harvard Business School’da MBA bölümünde vaka çalışması olarak öğrencilerle paylaşılma başarısına sahip oldu. (“Turkasset: Customer-Centric Collections”)

Vaka çalışması, Hayat Varlık’ ın müşteri odaklı bir felsefenin oluşturulmasına yardımcı olan unsurları, şirketin finansal piyasalardaki tüketici dönemi karşısında geçirdiği evrimi ve müşteri odaklılık yoluyla kendisine nasıl bir bakış açısı kazandırdığını anlatıyor. Bu çalışma, öğrencilere Hayat Varlık' ın operasyonel tasarımını oluşturan unsurları tanımalarını sağlamakta olup, gerek müşteri odaklılıkla çalışanların eğitilmesi ve yetkilendirilmesi arasındaki bağlantıyı, gerekse analitik ve bilişim teknolojileri arasındaki bağlantıyı keşfetmelerine yardımcı oluyor.

HAYAT VARLIK'ta Yüzlerce Dostunuz Var

HAYAT VARLIK 'ta işi size yardımcı olmak ve çözüm sunmak olan yüzlerce güler yüzlü, kredi çözüm uzmanı ve müşteri hizmetleri uzmanı görev yapıyor. Onlar sizi dinlemek, sizin için en iyisini birlikte bulmak amacıyla, ellerindeki tüm imkânları kullanmaya hazır, sizi bekliyor. HAYAT VARLIK çalışanlarının pozitif, yapıcı, içten yaklaşımını desteklemek için çalışma ortamı ve yaşam kalitemizi hep üst düzeyde tutuyor ve İnsan Kaynakları  alanında yıllardır en saygın ödülleri alıyoruz. 

 

Hayat Varlık'ta İyi Bir Kariyer Sizi Bekliyor.

Basın Odası
Hayat Varlık Akademisi ile Uluslararası En Prestijli Eğitim ve Gelişim Ödüllerinden ATDBest’e Layık Görüldük.

İK & İletişim Direktörümüz Zeynep Bilgiç, ATD Konferansı’nda gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak katıldı.

‘NPL Europe’ Konferansı’nda, Türkiye’deki sorunlu alacaklar panelinin moderatörlüğünü Hayat Varlık CEO’su Hilmi Güvenal üstlendi.

Londra’da gerçekleşen ‘NPL Europe’ Konferansı’nda, Türkiye’deki sorunlu alacaklar panelinin moderatörlüğünü Hayat Varlık CEO’su Hilmi Güvenal üstlendi.

Hayat Varlık Global Investments Forum 2017 Altın Sponsoru

Hayat Varlık olarak Global Investments Forum 2017'ye altın sponsor olarak katıldık. CEO'muz Hilmi Güvenal Konferans'ta gerçekleştirilen panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Hayat Varlık’tan Yeni Tahvil İhracı

15 Eylül itibarıyla 56 milyon TL nominal değerli üç yıl vadeli tahvil ihracımızı tamamlayarak tahvil ihraç programımıza bir halka daha ekledik.

İK uygulamalarımız ile Sabah Gazetesi İşte İnsan ekinde yer aldık.

Sabah Gazetesi yazarı Betül Alakent'in İK & İletişim Direktörümüz Zeynep Bilgiç ile gerçekleştirdiği röportaja ulaşmak için tıklayın.

Londra'da gerçekleşecek olan GDI 2017 Konferansına, Altın Sponsor olarak katılıyor olacağız.

Konferans 26 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olup, konferans ile ilgili detaylara linkten erişebilirsiniz.

Londra'da gerçekleşecek olan NPL Europe 2017 Konferansına Blok Sponsor olarak katılıyor olacağız.

Konferans 28&29 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olup, konferans ile ilgili detaylara linkten erişebilirsiniz.

Bonds, Loans & Sukuk Turkey 2017 Konferansına, Bronz Sponsor olarak katılıyor olacağız.

Konferans 15&16 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşecek olup, konferans ile ilgili detaylara linkten erişebilirsiniz.

Hayat Varlık Akademisi, ATD Best Awards'a layık görüldü.

Hayat Varlık olarak, 2017'de bu ödülü Türkiye'den alan iki firmadan biri olduk.

CEO’muz Hilmi Güvenal, 6 Haziran’da TEGEP 1. Kurumsal Akademiler Zirvesi’ne konuk oldu

Zirvede, öğrenme ve gelişimi; organizasyonların vizyonunu gerçekleştirmede stratejik öncelik olarak gören “İş Liderlerine” bu seçimlerinin açılımıyla ilgili sorular yöneltildi.

Business Cup İstanbul İl Müdürü Taner Değer, Takım Kaptanımız Mustafa Öztürk’e Teşekkür Plaketi Takdim Etti.

Merkez ofis çalışanlarımızdan oluşan futbol takımımız, 2015’ten bu yana , bu alanda en kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan Business Cup prestij ligine katılıyor.

Şirketimizin Yeni Tahvil İhraç Tavanı SPK Tarafından Onaylandı

Şirketimizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere toplam 400 milyon TL nominal değerli tahvil ihraç belgesi Sermaye Piyasası Kurumu tarafından onaylandı.

Varlık Yönetim Şirketleri / Çözümünüz Bu Olabilir

Son yıllarda varlık yönetim sektörünün ülke ekonomisi için stratejik önem arz ettiği fark edilmeye başlandı. Peki kimdir ve nasıl işler bu sektör?

Karar Destek Müdürümüz Elif Yiğit Aycan, Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Yönetiminin 9 Üyesinden Birisi Olarak Seçildi

Sektörün en saygın konumlarından birine atanan Aycan, yönetimde Finansal Kurumlar Birliği’ni temsilen üç yıl hizmet verecek.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal, 6 Haziran 2017 Tarihinde TEGEP Tarafından Gerçekleştirilecek Olan 1. Kurumsal Akademi Zirvesine Konuşmacı Olarak Katılacaktır.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal, 6 Haziran 2017 tarihinde TEGEP tarafından gerçekleştirilecek olan 1. Kurumsal Akademi Zirvesine konuşmacı olarak katılacaktır.

Şirketimiz Harvard Business School Vaka Çalışmasına Konu Oldu.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve çalışanlarına yönelik yenilikçi ve öncü uygulamaları ile Şirketimiz Harvard Business School vaka çalışmasına konu olmuştur.

Turkrating, Turkasset Varlık Yönetim A.Ş.’nin Uzun Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notunu TR AA- seviyesinden TR AA seviyesine arttırmıştır.

Turkrating, Turkasset Varlık Yönetim A.Ş.’nin Uzun Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notunu TR AA- seviyesinden TR AA seviyesine arttırmıştır.

Capital Dergisi Nisan Sayısında Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal'ın Görüşlerine Yer Verildi.

Capital Dergisi muhabiri Ayşegül Sakarya Pehlivan, Capital Dergisi Nisan sayısında yayınlanan Bilişim ekinde Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal ile gerçekleştirdiği söyleşiye yer vermiştir.

Turkasset ve Hayat Varlık, 17 Mart 2017 tarihi itibari ile Hayat Varlık bünyesinde birleşti.

TURKASSET Hayat Varlık birleşmesi ve EBRD ve ICBC Bank tarafından Hayat Varlık'a sağlanan sendikasyon kredisi ile ilgili basın toplantımızı gerçekleştirdik.

Capital dergisinin Aralık sayında yayınlanan "Sorunlu Potansiyel" başlıklı haberinde Yatırımlar Direktörümüz Serhan Akça'nın görüşlerine yer verilmiştir.

Capital dergisinin Aralık sayında yayınlanan "Sorunlu Potansiyel" başlıklı haberinde Yatırımlar Direktörümüz Serhan Akça'nın görüşlerine yer verilmiştir.

Turkasset Varlık Yönetim HAYTAP işbirliği ile sahipsiz hayvanlara destek oldu

Turkasset Varlık Yönetim, Sosyal Sorumluluk Kulübü aracılığıyla, HAYTAP ile işbirliği yaparak, sahipsiz hayvanlara destek oluyor.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal PWC Paneline Konuşmacı Olarak Katıldı

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal, 20 Eylül tarihinde Viyana-Avusturya’da PWC tarafından gerçekleştirilen Avusturya & CEE Bank'ın Yeniden Yapılandırılması Konferansı’na konuşmacı olarak katıldı.

TURKASSET Akademi, Brandon Hall HCM Excellence Awards'ta 4 Mükemmeliyet Ödülüne Layık Görüldü

TURKASSET Akademi, ‘Brandon Hall Excellence Awards 2016” da aday gösterildiği 5 kategorinin, 3’ünde altın, 1’inde ise gümüş olmak üzere 4 ayrı ödüle sahip oldu.

Turkasset Varlık Yönetim A.Ş. CEO’su Sabancı Üniversitesi Executive MBA öğrencileri ile buluştu

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal, Varlık Yönetim Sektörüne ve Kredi piyasasına yönelik bilgilerini paylaşmak üzere Sabancı Üniversitesi Executive MBA programına konuk oldu.

Turkasset Varlık Yönetim A.Ş Ailesi Kan Bağışlamaya Devam Ediyor

Sağlık Bakanlığı ile birlikte ‘Güvenli Kan Temini’ Programını yürüten Türk Kızılayı, kan bağışının önemine dikkat çekmek ve toplumda farkındalık oluşturmak için çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Hayat Varlık Yönetim A.Ş. CEO’su Üniversite Lisans Öğrencileri ile Buluştu

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal, Varlık Yönetim Sektörüne ve Kredi piyasasına yönelik bilgilerini paylaşmak üzere Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans programına konuk oldu.

Turkrating, Turkasset Varlık Yönetim A.Ş'nin Kredi Notlarını Teyit Etti

Turkrating, Turkasset Varlık Yönetim A.Ş.’nin Uzun Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notunu TR AA-, Kısa Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notunu TR A1 Ve Görünümünü 'Pozitif' Olarak Teyit Etti.

Turkasset’te 2 Nisan “Dünya Otizm Farkındalık Günü” etkinlikleri

Hayat Varlık Yönetim Şirketi 2 Nisan “Dünya Otizm Farkındalık Günü” Etkinlikleri Kapsamında, Tohum Otizm Vakfı Çocukları, Aileleriyle Birlikte Sinema Keyfi Yaşadı.

Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında İki Yıl Üst Üste Yer Aldık.

Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında İki Yıl Üst Üste Yer Aldık.

Bonds, Loans&Sukuk Türkiye Konferansı’na katıldık.

Hayat Varlık olarak, 11- 12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Bonds, Loans&Sukuk Konferansı’na sponsor olduk.

Varlık Yönetim Sektörü Borçlarla Büyüyor

15 Ekim 2017 Tarihli Hürriyet Gazetesi İK Ekinde "Varlık Yönetim Sektörü Borçlarla Büyüyor" Haberine Yer Verilmiştir.

700 Milyon Alacaklarını 32 Milyon TL'ye Sattılar

7 Ekim 2017 Tarihli Ardeşen'in Sesi Gazetesi'nde 700 Milyon Alacaklarını 32 Milyon TL'ye Sattılar Haberine Yer Verilmiştir.

Bankalar Alacaklarını Satıyor

5 Ekim 2017 Tarihli İstiklal Gazetesi'nde Bankalar Alacaklarını Satıyor Haberine Yer Verilmiştir.

700 Milyon Alacağı 32 Milyona Sattılar

5 Ekim 2017 Tarihli Star Gazetesi'nde 700 Milyon Alacağı 32 Milyona Sattılar Haberine Yer Verilmiştir.

TGA'lar Artıyor ama Aktifler İçindeki Payı Düşüşte

5 Ekim 2017 Tarihli Dünya Gazetesi'nde TGA'lar Artıyor ama Aktifler İçindeki Payı Düşüşte Haberine Yer Verilmiştir.

Türkiye'de Bankacılık Sektörü Çok Güçlü

3 Ekim 2017 Tarihli Türkiye Gazetesi'nde Türkiye'de Bankacılık Sektörü Çok Güçlü Haberine Yer Verilmiştir.

Tahsili Gecikmiş Alacakları Artıyor

1 Ekim 2017 Tarihli Cumhuriyet Gazetesi'nde Tahsili Gecikmiş Alacakları Artıyor Haberine Yer Verilmiştir.

Hayat Varlık'tan 56 Milyon TL'lik Tahvil İhracı

22 Eylül 2017 Tarihli Yurt Gazetesi'nde Hayat Varlık Tahvil İhracı Haberine Yer Verilmiştir.

Hayat Varlık'tan 3 Yıl Vadeli Bir Tahvil İhracı Daha Geldi.

21 Eylül 2017 tarihli Dünya Gazetesi'nde Hayat Varlık Tahvil İhracı Haberine Yer Verilmiştir.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal 19 Eylül tarihinde Bloomberg HT'de canlı olarak yayınlanan Yatırım Kulübü Programı'na konuk oldu.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal 19 Eylül tarihinde Bloomberg HT'de canlı olarak yayınlanan Yatırım Kulübü Programı'na konuk oldu.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal - Habertürk Gazetesi Haberi

"İşsizlik 1 Puan Artınca 300 Bin Kişi Borcunu Ödeyemiyor" başlıklı haberde CEO'muz Hilmi Güvenal ile gerçekleştirilen röportaja yer verilmiştir.

EBRD, Türkiye'nin En Büyük Varlık Yönetim Şirketi Hayat Varlık'a Yatırım Yaptı.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Türkiye'nin en büyük varlık yönetim şirketi Hayat Varlık Yönetimi'nin ihraç ettiği Türk Lirası cinsinden uzun vadeli tahvillere yatırım yaptı.

Vatan Gazetesi'nde Varlık Yönetim Şirketleri ile ilgili habere yer verildi.

Bankadan kredi çekip ödeyemeyenler için yeni bir fırsat doğdu. Artık borçlara Varlık Yönetim Şirketi bakıyor. Borçlu kalmak istemeyenler için yeni imkanlar var. 500 bin kişi borcundan kurtuldu.

Varlık Yönetim Şirketleri / Çözümünüz Bu Olabilir

Son yıllarda varlık yönetim sektörünün ülke ekonomisi için stratejik önem arz ettiği fark edilmeye başlandı. Peki kimdir ve nasıl işler bu sektör?

The Banker dergisinde Türk Bankacılık sektörüne ve Şirketimize yer verilmiştir.

The Banker dergisinde Türk Bankacılık sektörüne ve Şirketimize yer verilmiştir.

Hayat Varlık'ın Kredi Notu Yükseltildi.

Hayat Varlık'ın TR AA- olan uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notu TR AA seviyesine yükseldi.

Hayat Varlık'ın TR AA- olan uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notu TR AA seviyesine yükseldi.

Hayat Varlık'ın TR AA- olan uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notu TR AA seviyesine yükseldi.

Hayat Varlık'ın Kredi Notu Yükseldi

Hayat Varlık'ın TR AA- olan uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notu TR AA seviyesine yükseldi.

NTV Finans Kafe Programında, Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal’ın Ofisimizde Çekilmiş Röportajına Yer Verildi.

NTV Finans Kafe programında, Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal’ın ofisimizde çekilmiş röportajına yer verildi.

Capital Dergisi Nisan Sayısında, Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal'ın Görüşlerine Yer Verildi.

Capital Dergisi muhabiri Ayşegül Sakarya Pehlivan, Capital Dergisi Nisan sayısında yayınlanan Bilişim ekinde Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal ile gerçekleştirdiği söyleşiye yer vermiştir.

Turkasset Yeni Döneme 120 Milyon TL Krediyle Başladı

Hayat Varlık'la birleşen TURKASSET Varlık Yönetim, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Çin Bankası ICBC Turkey ile 120 milyon TL tutarında sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı

Hayat Varlık'a 120 Milyon TL'lik Dev Kredi

Hayat Varlık, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Çin Bankası ICBC Turkey ile 120 milyon TL tutarında sendikasyon kredisi aldı.

Hayat Varlık’a Dönüşen TURKASSET, Yeni Döneme Dev Krediyle Başlıyor

TURKASSET, Hayat Varlık ile birleşerek, yoluna Hayat Varlık bünyesinde devam etme kararı aldı.

Batık Krediler 70 Milyara Gidiyor

60 milyar TL’yi aşan batık krediler bu yıl yüzde 20 artacak. Bankalar elindeki 10.5 milyarlık sorunlu krediyi varlık yönetim şirketlerine satacak.

Yapılandır-MA

72 aylık yapılandırma kredi kartı, tüketici kredisi ve diğer kredi borcu olanlarda heyecan yaratmıştı. Devlet temiz sayfa açma imkanı sundu...

Hayat Varlık’a 120 Milyon TL Sendikasyon

Hayat Varlık’la birleşen Turkasset Varlık Yönetim, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Çin Bankası ICBC Turkey ile 120 milyon TL tutarında sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı.

Hayat Varlık’a Dönüşen TURKASSET, Yeni Döneme Dev Krediyle Başlıyor

TURKASSET, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve ICBC Turkey’den 120 milyon TL tutarında sendikasyon kredisi sağladı.

Dünya Gazetesi, 14 Aralık 2016 tarihli sayısında, Varlık ve Borç Yönetimi ekine yer vermiştir.

Dünya Gazetesi, 14 Aralık 2016 tarihli sayısında, Varlık ve Borç Yönetimi ekine yer vermiştir.

Cumhuriyet Gazetesi, 05.12.2016 tarihinde yayınlanan “Takipteki Kredi Kâbusu Hortlayacak” başlıklı haberinde Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal’ın görüşlerine yer vermiştir.

Ekonomideki daralma ve işsizlik tahsili gecikmiş alacakları büyütüyor. Yaklaşık 700 şirketin TMSF’ye devri batık kredileri daha da artıracak.

Sorunlu krediler 2017'de artabilir

Türkiye'nin en büyük varlık yönetim şirketi Turkasset, bankaların takipteki kredilerinin artabileceğini düşünüyor.

Dünya Gazetesi, KOBİ’ler ile ilgili haberinde Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal’ın görüşlerine yer vermiştir.

Dünya Gazetesi muhabiri Ece Ceyhun, KOBİ’ler ile ilgili haberinde Genel Müdürümüz ve Varlık Yönetim Şirketleri Derneği Başkan Vekili Hilmi Güvenal’ın görüşlerine yer vermiştir.

Hilmi Güvenal: "Tahsili gecikmiş alacaklar 2015'te 47 milyar lira oldu”

Hilmi Güvenal,"Tahsili gecikmiş alacaklar 2015'i 47 milyar liradan kapattı"dedi.

Banka karları düşüyor

Banka karları düşüyor

Varlık yönetim şirketleri elektrik su, gaz ve telekom borcuna da talip

Varlık yönetim şirketleri elektrik su, gaz ve telekom borcuna da talip

Bloomberg Business Week- Finansın Sevilmeyen Oyuncuları

Bloomberg Business Week- Finansın Sevilmeyen Oyuncuları

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal Bloomberg HT Canlı Yayınına Katıldı.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal Bloomberg HT Canlı Yayınına Katıldı.

Habertürk muhabiri Rahim Ak, Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal ile batık krediler hakkında röportaj gerçekleştirmiştir.

Habertürk muhabiri Rahim Ak, Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal ile batık krediler hakkında röportaj gerçekleştirmiştir.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal CNBC-E Kanalında Yayınlanan Kapanışa Doğru Programına Konuk Oldu.

Genel Müdürümüz Hilmi Güvenal CNBC-E Kanalında Yayınlanan Kapanışa Doğru Programına Konuk Oldu.

Üyelikler


Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

İlk günden beri, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın ve çevremizde, bizsiz yapılamayacak projelerde yer almanın, çevremize faydalı olmanın önemine inanıyoruz.
Bu doğrultuda, çalışanlarımız nezdinde farkındalık yaratarak, gerek yönetim, gerek çalışanlarımızın öncülüğünde farklı alanlarda projelerde yer alıyoruz.
Çevremize destek oluyor, sosyal sorumluluk bilincimizi her geçen gün daha da geliştirerek yardımlaşıyoruz..

Bugüne dek ;
Çocuk İstanbul- İstanbul Modern sponsorluğu, 
Şişli Bilim Merkezi sponsorluğu, 
Bursa Huzurevi bağışı, 
Yedikule Hayvan Barınağı bağışı projelerinde yer aldık. 
Türk Kızılayı, Tohum Otizm Vakfı, LÖSEV, HAYTAP, Hayaller Gerçek Olsa (Kelebek Çocuklar Derneği) ve benzeri sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar gerçekleştirdik.  
Çevremizde kurmaya çalıştığımız iyilik çemberini yakın gelecekte daha da genişleterek, ülkemizin dezavantajlı kesimlerine dönük sosyal sorumluluk projeleri başlatmayı ve çok daha fazla hayata dokunmayı hedefliyoruz.

GAYRİMENKUL SATIŞLARI