HAYAT VARLIK KİMDİR?
Hayat Varlık, Türkiye’nin en büyük, kurumsal ve bağımsız varlık yönetim şirketidir. Amacımız, maddi problemler yaşayan müşterilerimize yardımcı olarak onları mali açıdan özgürlüğe ve huzura kavuşmalarını sağlamaktır. Hayat Varlık, ‘müşteri merkezli’ yaklaşımı ve teknolojiyi müşteriye benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere kullanması ile diğer varlık yönetim şirketlerinden farklılaşmıştır. Bu özelliği ile Harvard Business School’da vaka çalışması olmuştur. Yedi gün, 24 saat, internet müşteri merkezinden istediğiniz bilgiyi alabildiğiniz, imkanlarınıza uygun ödeme planları oluşturabildiğiniz ve hatta kredi kartınızı kullanarak anında borcunuzu ödeyebildiğiniz tek varlık yönetim şirketidir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) gözetim ve denetiminde faaliyet gösteren, finansal borçların yapılandırılmasında uzman Hayat Varlık, iş hacmi ve çalışan sayısı ile, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Vector Holdings gibi güçlü, uluslararası yatırımcıları ile sektörün Türkiye’deki lideridir.
HAYAT VARLIK NEDEN GÜÇLÜ BİR KURULUŞTUR?
Ödenememiş ve tahsili gecikmiş alacakların yeniden yapılandırmasını ana faaliyet alanı olarak seçen Hayat Varlık, güçlü uluslararası ortakları yanında 500'e yakın uzmandan oluşan deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir. Hayat Varlık; * VYŞ/D (Varlık Yönetim Şirketleri Derneği), RMA (Receivables Management Association) ve Fenca (Federation of European National Collection Association) gibi saygın kuruluşların saygın bir üyesidir. * Müşteri odaklı çalışmaları ile sektöründe ilk ve tek ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemleri sertifikasına sahip varlık yönetim şirketi olan Hayat Varlık, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiği önem ve bilgi güvenliği teknolojileri uygulamalarıyla ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasını almaya hak kazanmıştır. * Great Place to Work 2014, 2015 ve 2018 ödüllerinin yanısıra 2014 yılında İş-özel yaşam dengesi özel ödülüne layık görülmüştür. * Hayat Varlık’ın müşteri odaklı uygulamaları Harvard Business School’da MBA bölümünde vaka çalışması olarak öğrencilerle paylaşılmaktadır. * Sektördeki ilk ve tek Araştırma ve Geliştirme Merkezine (Hayatın Argesi) sahiptir.
HAYAT VARLIK HAYATINIZA NE KAZANDIRIYOR?
Bankalar pek çok konuda faaliyet gösterirken, Hayat Varlık tamamen ödenemeyen kredilerin ve tahsili gecikmiş alacakların yeniden yapılandırmasına odaklı bir kuruluştur. Hayat Varlık olarak, yaşamınızı borçlu olarak sürdürmenin yarattığı zorluk ve engellerden kurtulmanızı ve yeni bir hayata başlamanızı hedefliyoruz. İşte tam da bu nedenle size çok uygun koşullarda esnek ödeme planları sunuyoruz. Amacımız, borcunuzu en kısa sürede ve kolayca ödeyerek hukuki yükümlülüklerden ve kısıtlamalardan kurtulmanızı, ekonomik özgürlüklerinize tekrar kavuşmanızı sağlamak.
HAYAT VARLIK YAPILANDIRMADA SİZE HANGİ AVANTAJLARI SUNUYOR?
Hayat Varlık olarak müşteri odaklı çalışma prensibimizle, maddi açıdan sıkıntıya düşmüş olsanız da, öncelikle aylık gelir, hayat standardı, yükümlülükler gibi kişisel yaşam koşullarınızı ön plana alarak “size özel” bir borç yapılandırma planı hazırlıyoruz. Üstelik bu ödeme planı zamana ve piyasa şartlarına göre esneklik gösteriyor, ihtiyaç halinde yeniden revize ediliyor, kısaca sizi mümkün olan en kısa sürede ve en uygun koşullarla borçsuz bir yaşama ulaştırmayı hedefliyor. Hem de kolayca. Yerinizden kalkmadan. Bir tuşa basarak.
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.