2009 yılından bu yana Hayat Varlık CEO’luk görevini yürüten Hilmi Güvenal, bayrağı 2014’ten beri Tam Faktoring Genel Müdürlük görevini yürüten Kunter Kutluay’a devretti.

24.7.2019
2009 yılından bu yana Hayat Varlık CEO'luk görevini yürüten Hilmi Güvenal, bayrağı 2014'ten beri Tam Faktoring Genel Müdürlük görevini yürüten Kunter Kutluay'a devretti. Bugünkü Townhall Yönetim toplantımızda devir-teslim törenimiz gerçekleşti. Hilmi Bey, Hayat Varlık Yönetim Kurulu Üyeliği ve Tam Faktoring Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerinin yanı sıra, Dünya Varlık Yönetim A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığını da üstlendi. İcrai görevinden ayrılsa da, önümüzdeki dönemde yönetim kurulu üyeliği görevine devam ederek şirketimizin gelişimine katkıda bulunacak ve sektörün büyümesinde önemli bir rol oynayacağına inandığımız Dünya Varlık iştirakimizin gelişim sürecinde de rol alacak. Hayat Varlık Ailesi adına, Hilmi Bey'e geçtiğimiz on yıl boyunca CEO'muz olarak gösterdiği yüksek başarı ve katkılar için teşekkürlerimizi sunar, kendisine ve Kunter Bey'e yeni görevlerinde başarılar dileriz.
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.