İK ve İletişim Direktörümüz Zeynep Bilgiç, CHRO Summit-Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı.

15.10.2019
İK ve İletişim Direktörümüz Zeynep Bilgiç, CHRO Summit-Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı. 15 Ekim tarihinde, Hilton Bomonti’de gerçekleştirilen zirvenin odağında iş dünyasında dijitalleşme ve çeviklik vardı. İK ve İletişim Direktörümüz Zeynep Bilgiç zirveye konuşmacı olarak katıldı. Bilgiç, “Geleceğin İş Gücü Nasıl Şekillenecek?” panelinde, İK profesyonellerinin geleceğe hazırlanırken, kendilerine ayna tutmalarının da kritik öneme sahip olduğunu dile getirdi. Dijitalleşen dünyada İnsan Kaynakları’nın rolüne dikkat çekmek amacıyla düzenlenen zirvede, • Organizasyonel hiyerarşinin en aza indirgenmesi, yetkinliklerin güçlendirilmesi ve her seviyede liderlik yetkisi, • Uzmanlığın arttırılması için öğrenme çevikliğinin deneyimler ile pekiştirilmesi, • Öğrenme becerilerinin geliştirilmesi, birbirinden öğrenmenin önemi, • Dijital dönüşümün iş liderlerinin ve süreç sahiplerinin de benimsemesinin önemi, • Z kuşağı için esnek yan hakların geliştirilmesi konuları konuşuldu.
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.